ZÁKAZNICKÁ LINKA +420 725 442 808 / v pracovní dny 9.00 - 15.00h

Volné pracovní pozice v Klimatexu

Jsou Vám blízké sportovní aktivity nebo sportovní vybavení? Do našeho kolektivu hledáme níže uvedené pracovní pozice (aktualizováno 19. 6. 2020).

Obchodní zástupce / Produktový specialista

Jsi komunikativní? Umíš překonávat překážky? Máš vytrvalost přespolního běžce? Sleduješ módní trendy? Baví Tě vyvíjet nové, úspěšné produkty?

Náplň práce:

  • Komunikace se stávajícími odběrateli
  • Podílení se na návrhu nových kolekcí - běžecké, cyklo, outdoorové, underwear a doplňků
  • Aktivní akvizice nových zákazníků
  • Příprava cenových nabídek a uzavírání smluv se zákazníky
  • Prezentace kolekcí
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Pravidelná příprava reportů
  • Účast na veletrzích a výstavách

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Obchodní zkušenosti v oblasti oděvů (funkční oblečení pro sport a outdoor)
  • Komunikace s velkými řetězci velikou výhodou
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC
  • Znalost anglického jazyka podmínkou

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + prémiové ohodnocení)
  • Příjemné pracovní prostředí, práce v mladém kolektivu
  • Automobil do osobního užívání, notebook, mobil
  • 1 týden dovolené navíc, home office
  • Odborné nástupní školení
  • Nástup dle dohody.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email: jobs@klimatex.cz

Designer/Návrhář

Jsi kreativní? Ráda/rád uvažuješ nad tím jak věci vylepšit, ale nevadí ti i rutinní práce? Baví tě vytvářet funkční, ale nepřehlédnutelný design oblečení? Udělá Ti radost, když uvidíš lidi běhat, jezdit na kole v oblečení, které jsi navrhla/navrhl?

Co tě čeká:

  • tvorba návrhů dle zadání v různých sportovních segmentech (bike, run, outdoor, underwear, doplňky)
  • tvorba podkladů pro výrobu v ČR a zahraničí
  • samostatná práce i práce v týmu

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání (textilního zaměření) nebo praxe 2 roky v oboru
  • základní znalost AJ (pro sketche)
  • znalost grafického programu CorelDraw (případně jiného obdobného programu, např. Illustrator)
  • znalost grafického programu v 3D velikou výhodou
  • znalost textilní problematiky (sportovní odvětví výhodou)
  • znalost práce MS office (Word, Excel, Outlook, atd.)
  • kreativita, samostatnost, zodpovědnost
  • zájem se vzdělávat

Nabízíme:

  • práci v dynamickém kolektivu, vhodná i pro absolventy
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělání
  • účast na zahraničních veletrzích
  • možnost pracovat i na zkrácený úvazek
  • firemní benefity – 5 dní dovolené navíc, firemní telefon, po zkušební době možnost občasné práce z domova (Home Office, maximálně dva dny v týdnu), občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce je v Letovicích.

V případě zájmu se těšíme na životopis, ideálně doplněný o ukázku nebo odkaz na portfolio. Vše zašli na mail: jobs@klimatex.eu

Produkt %|% byl přidán do košíku
Pokračovat v nákupu Dokončit objednávku