ZÁKAZNICKÁ LINKA +420 777 722 440 / v pracovní dny 9.00 - 15.00h

Volné pracovní pozice v Klimatexu

Jsou Vám blízké sportovní aktivity nebo sportovní vybavení? Do našeho kolektivu hledáme níže uvedené pracovní pozice (aktualizováno 10. 10. 2019).

Obchodní zástupce

Jsi komunikativní? Umíš překonávat překážky? Máš vytrvalost přespolního běžce? Sleduješ módní trendy? Chtěl bys dokázat, že my v Evropě nejsme Under ale Above?

Náplň práce:

  • Komunikace se stávajícími odběrateli
  • Podílení se na návrhu nových kolekcí - běžecké, cyklo, outdoorové, underwear
  • Aktivní akvizice nových zákazníků
  • Příprava cenových nabídek a uzavírání smluv se zákazníky
  • Prezentace kolekcí
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Pravidelná příprava reportů
  • Účast na veletrzích a výstavách

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Obchodní zkušenosti v oblasti oděvů (funkční oblečení pro sport a outdoor)
  • Komunikace s velkými řetězci velikou výhodou
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC
  • Znalost anglického jazyka podmínkou

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + prémiové ohodnocení)
  • Příjemné pracovní prostředí, práce v mladém kolektivu
  • Automobil do osobního užívání, notebook, mobil
  • 1 týden dovolené navíc, home office
  • Odborné nástupní školení
  • Nástup dle dohody.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email: jobs@klimatex.cz

Designer/Návrhář

Jsi kreativní? Ráda/rád uvažuješ nad tím jak věci vylepšit, ale nevadí ti i rutinní práce? Baví tě vytvářet funkční, ale nepřehlédnutelný design oblečení? Udělá Ti radost, když uvidíš lidi běhat, jezdit na kole v oblečení, které jsi navrhla/navrhl?

Co tě čeká:

  • tvorba návrhů dle zadání v různých sportovních segmentech (bike, run, outdoor, underwear, doplňky)
  • tvorba podkladů pro výrobu v ČR a zahraničí
  • samostatná práce i práce v týmu

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání (textilního zaměření) nebo praxe 2 roky v oboru
  • základní znalost AJ (pro sketche)
  • znalost grafického programu CorelDraw (případně jiného obdobného programu, např. Illustrator)
  • znalost grafického programu v 3D velikou výhodou
  • znalost textilní problematiky (sportovní odvětví výhodou)
  • znalost práce MS office (Word, Excel, Outlook, atd.)
  • kreativita, samostatnost, zodpovědnost
  • zájem se vzdělávat

Nabízíme:

  • práci v dynamickém kolektivu, vhodná i pro absolventy
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělání
  • účast na zahraničních veletrzích
  • možnost pracovat i na zkrácený úvazek
  • firemní benefity – 5 dní dovolené navíc, firemní telefon, po zkušební době možnost občasné práce z domova (Home Office, maximálně dva dny v týdnu), občerstvení na pracovišti

Místo výkonu práce je v Letovicích.

V případě zájmu se těšíme na životopis, ideálně doplněný o ukázku nebo odkaz na portfolio. Vše zašli na mail: jobs@klimatex.eu

Produkt %|% byl přidán do košíku
Pokračovat v nákupu Dokončit objednávku